субота, 4 липня 2015 р.

В'язання подвійної рятувальної петлі з надяганням її на потерпілого

2.2.  В'язання  подвійної  рятувальної петлі  з  надяганням

її  на  потерпілого (ВІДЕО)



2.2.1.  Порядок  виконання  вправи

За командою "Подвiйну рятувальну петлю на потерпiлому - зв'яза­­­ти" Пожежник-рятувальник робить три відміри в правий бiк на довжину розведених в сторони рук, складає відміряну мотузку вдвоє, а потім вчетверо. Кінці мо­­­тузки і одинарну петлю тримає в лівій руці, а подвійну петлю – в правій,  кладе подвійну петлю на передпліччя лівої руки,


пропускає праву руку че­­­рез кінці мотузки, які утримуються лівою рукою та знаходяться на перед­­­пліччі лівої руки, бере правою рукою подвійну петлю, протягує її разом  з правою рукою назад і затягує вузол. Надягає дві петлі на ноги, а третю - на шию потерпілого. Коротким кінцем мотузки обмотує потерпіло­­­го по талії, просовує цей кінець під вузол петлі і надійно його зак­­­ріплює, а довгий кінець мотузки намотує на карабін.



2.2.2.  Умови  виконання  вправи

Пожежник-рятувальник стоїть у спеціальному одязі та спорядженні на відстані одного метра від потерпілого, який лежить на спині. Рятувальна мотузка змотана у  клубок та знаходиться в чохлi з лямкою, надiтою через плече пожежника-рятувальника.



Початок: подана команда "Подвiйну рятувальну петлю на потерпiлому - зв'язати!"



      Закінчення: рятувальна петля зв'язана та надіта на потерпілого. Короткий кінець мотузки обв'язаний навколо талії по­­­терпілого та закріплений на вузлі рятувальної петлі, довгий кінець мотузки намотаний на карабін пожежника-рятувальника.




Немає коментарів:

Дописати коментар